LTM 1035 park maszynowy 35 Liebherr

ŻURAW SAMOJEZDNY
Heroston Liebherr 1035


35 ton  –  max. udźwig żurawia
30 m  –  długość teleskopu hydraulicznego
8 m  –  dodatkowy bocian
32 m  –  max. wysokość robocza żurawia
38 m  –  max. wysokość robocza z bocianem
36 ton  –  masa żurawia
6x4x6  –  napęd / wszystkie osie skrętne

blank
Skontaktuj się z nami

Zamów dźwig !

Dźwig samojezdny Liebherr LTM 1035 jest jednym z najmniejszych dźwigów produkowanych przez firmę LIEBHERR . Jednocześnie  żuraw ten jest jednym z najszybszych i najbardziej zwrotnym dźwigów w swojej klasie. Niewielkie rozmiary oraz doskonałe parametry tego żurawia samojezdnego pozwalają na prace na niewielkiej przestrzeni.

Dźwig ten posiada 30m wysięgnik który to można przedłużyć o kolejne 8m dokładając dodatkowy wysięgnik kratowy. Nasza firma najczęściej proponuje ten model klientom którzy potrzebują przemieścić element o znacznym ciężarze na średnich wysokościach.

Firma Heroston oferuje Państwu wynajem dźwigów samojezdnych posiadających aktualne przeglądy techniczne oraz badania UDT, zapewniam iż każdy dźwig wynajmujemy z doświadczonym operatorem posiadającym stosowne uprawnienia oraz umiejętności z zakresu obsługi urządzenia.

Dla Państwa wykonamy usługę dźwigową absolutnie wszędzie tam gdzie będzie możliwe wykorzystanie dźwigów samojezdnych o parametrach przedstawionych w naszej ofercie.

Nasze żurawie samojezdne dostępne są dla Państwa zarówno dla inwestycji długoterminowych sięgających kilku miesięcy  jak i krótko terminowych zleceń  nie przekraczających kilkunastu minut pracy. Serdecznie zachęcamy do nawiązania współpracy w zakresie wynajmu dźwigów z naszą firmą.

Świadczymy usługi dźwigowe dla branży budowlanej, stoczniowej, drogowej, kolejowej, energetycznej a tak że realizujemy zlecenia osób prywatnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów chcemy świadczyć usługi dźwigowe na najwyższym poziomie dlatego możecie  Państwo na nas liczyć 24 godziny 7 dni w tygodniu.

Skontaktuj się z nami

Zamów dźwig !

lub napisz:  biuro@heroston.pl