ZAMÓw Dźwig! 508 326 096

O firmie

Planujesz zaawansowane roboty budowlane? Szukasz sprzętu, który pozwoli na sprawne podnoszenie i przemieszczanie ładunków o dużej masie? Postaw na profesjonalne usługi. Firma Heroston z siedzibą pod Gdańskiem oferuje wynajem dźwigów samojezdnych wraz z obsługą operatorską. Posiadany przez nas sprzęt sprawdzi się podczas przeładunków towarów, w portach oraz na placach budowy, stanowiąc niezastąpioną pomoc w demontażu starych budynków czy pracy na wyższych kondygnacjach.

Dźwigi samojezdne: Gdańsk i okolice

Dźwigi samojezdne pozwalają na przeprowadzenie różnorodnych prac montażowych, transportowych oraz przeładunkowych w portach i bazach spedycyjnych. Najczęściej wykorzystuje się je podczas wznoszenia budynków, na przykład hal przemysłowych. Bywają przydatne także podczas montażu wież telekomunikacyjnych albo obiektów z elementów prefabrykowanych. Żurawie samojezdne dzięki swojej konstrukcji mogą swobodnie poruszać się po drogach publicznych oraz placach budowy. Znajdują tym samym zastosowanie przy montażu i demontażu kominów, konstrukcji stalowych, silosów, zbiorników, elektrowni wiatrowych, jak również przy budowie obiektów inżynierskich np. wiaduktów, mostów czy kładek. Oferujemy urządzenia o udźwigu od 25 do 70 ton.

Obsługujemy także Klientów indywidualnych podczas budowy domów, pomagając na przykład w transporcie elementów zbiorników, okien, więźby dachowej albo domków na działkach. Z usług naszej firmy skorzystasz na terenie Gdańska, Gdyni oraz innych miejscowości woj. pomorskiego. Sprawdź, jakie modele dźwigów samojednych dostępne są na wynajem.

Wynajem dźwigów: Gdańsk, Gdynia i okolice Trójmiasta

Dźwigi to specjalistyczne urządzenia, składające się z wciągarek i wychylnego wysięgnika osadzonego na obrotowej kolumnie. Żurawie samojezdne charakteryzują się przy tym dźwignicą usytuowaną na podwoziu samochodu ciężarowego. Zanim zdecydujesz się na wynajem urządzenia, dobrze przeanalizuj swoje potrzeby. W ofercie naszej firmy znajdziesz bowiem różne modele dedykowane poszczególnym rodzajom robót.

Wynajmujemy m.in. dźwigi Lieberherr, Faun i Grove o różnych parametrach. Posiadamy zarówno model Liebherr 1035 o maksymalnym udźwigu wynoszącym 35 ton, który świetnie sprawdzi się na mniejszych powierzchniach, jak i największe żurawie Liebherr 1070 o maksymalnym udźwigu 70 ton. Ten rodzaj urządzeń wykorzystywany jest podczas montażu najcięższych elementów na dużych wysokościach. Jeśli nie jesteś pewien, który z nich wybrać, skontaktuj się z naszym zespołem. Działamy całą dobę przez 7 dni w tygodniu. Doświadczeni specjaliści chętnie pomogą Ci wybrać najlepsze rozwiązanie!

Kompleksowe usługi dźwigowe dla różnych branż

Tym, co wyróżnia naszą firmę, jest wieloletnie doświadczenie oraz wiedza. Dzięki temu jesteśmy w stanie asystować w realizacji każdego projektu w licznych branżach. Podczas wykonywania prac koncentrujemy się na bezpieczeństwie, ale też rzetelnym wykonaniu zadania od A do Z. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Lista dostępnych dźwigów:

ZAMÓW DŹWIG!
Potrzebujesz więcej informacji?

Pracujemy na terenie woj. pomorskiego!

Profesjonalne usługi dźwigowe
w zakresie od 35 do 70 Ton
woj.Pomorskie

Call Now Button